Zanim znalazłam swój dom w Sylvane, pracowałam w wielu środowiskach biznesowych - od małych firm rozpoczynających działalność po duże biura korporacyjne. Podczas gdy moje doświadczenia w tych firmach są bardzo różne, jeden stały pracownik zawsze miał inne zdanie na temat komfortowej temperatury w biurze.

Ludzie na zimnym końcu spektrum temperatur mogą zazwyczaj trzymać sweter w pracy lub używać osobistego grzejnika, aby osiągnąć bardziej komfortowe środowisko pracy. Jednak jeśli w miejscu pracy jest zbyt ciepło, może to być trudna sytuacja. Jednym z najlepszych lekarstw na tę sytuację jest osobisty wentylator.

Wentylatory na ograniczoną przestrzeń

Zanim jednak przyprowadzisz swojego zaufanego fana boksu z college'u do pracy, weź pod uwagę te sugestie. Po pierwsze, ile naprawdę masz miejsca? Jeśli pracujesz w małej kostce, wentylator stołowy jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ te wentylatory są skuteczne na twoim biurku lub na podłodze. Na przykład, Vornado 270 (wcześniej znany jako V102), wymaga mniej niż 1 stopę kwadratową przestrzeni. Jego nowoczesny, niskoprofilowy design jest prosty w obsłudze, wygląda wspaniale i zapewnia wysokowydajne chłodzenie za pomocą technologii wirowej cyrkulacji powietrza Vornado.

Dyskretne rozmieszczenie wentylatorów

Vornado 37-calowy wentylator wieżowy oscylujący Jeśli masz trochę więcej miejsca lub potrzebujesz wentylatora dyskretnie mieszczącego się w rogu, wentylator wieżowy jest doskonałym rozwiązaniem do chłodzenia Twojej przestrzeni biurowej. Wentylatory te posiadają dyskretną, pionową konstrukcję, która pozwala na łatwe dopasowanie do ciasnych przestrzeni lub do ścian.

Wentylator wieżowy Vornado 37-cio calowy ostrożnie krąży w Twojej przestrzeni z 4 prędkościami obrotowymi wentylatora do 70 stóp. Wygodne przyciski dotykowe ułatwiają obsługę, a inne funkcje obejmują pilot zdalnego sterowania, energooszczędny timer, opcjonalną funkcję oscylacji i wiele innych.

Poziomy hałasu + decybel

Innym ważnym czynnikiem wpływającym na środowisko biurowe jest hałas. W dążeniu do zapewnienia komfortu i wydajności pracy bez zakłócania spokoju współpracownikom, głośny wentylator to ostatnia rzecz, jakiej potrzebujesz. Jak w przypadku każdego innego urządzenia z wentylatorem, możesz spodziewać się odrobiny hałasu. Jednak wielu producentów, takich jak Sunpentown i Vornado, wzięło to pod uwagę i tworzy ultracichy wentylatory.

Vornado Flippi V

Vornado Flippi V zyskało entuzjastyczne recenzje ze względu na swoją chłodną, rozkładaną konstrukcję, która pozwala na łatwe przechowywanie przy biurku, jak również na cichą pracę. Większość użytkowników zgadza się, że przy niskim ustawieniu wentylatora, Flippi V jest praktycznie bezgłośny, a wielu innych potwierdza, że przy wysokim ustawieniu wentylatora słychać tylko niski poziom szumu.

Łatwość użytkowania

Jeszcze jedną kwestią jest przyjazność dla użytkownika. Na przykład, Sunpentown SF-1520 jest wyposażony w funkcje, które sprawiają, że jego obsługa jest prosta i bezproblemowa. Funkcje te obejmują pilot zdalnego sterowania, jonizator eliminujący niepożądane zapachy biurowe w Twojej okolicy, programowalny 8-godzinny timer, dzięki któremu przestaje on działać, a nawet wygodny uchwyt do przenoszenia w przypadku przeprowadzki do nowej przestrzeni. Choć może się to wydawać trochę za dużo jak na zwykły wentylator biurowy, na pewno się opłaci, gdy nie będziesz musiał spędzać niepotrzebnie czasu na dostosowywaniu ustawień wentylatora.