Jeśli oświetlenie fluorescencyjne nie utrudniało w wystarczającym stopniu pracy w biurze, to ciepła kabina lub biuro mogą wzmocnić najtrudniejszą część dnia pracy. Biura wewnętrzne, które mają wspólne ściany z magazynami lub biura z dużymi oknami od podłogi do sufitu, mogą generować najwięcej ciepła - szczególnie w lecie.

Nawet najmniejsza ilość krążącego powietrza jest ukojeniem, a wentylatory biurowe lub biurkowe naprawdę mogą zapewnić Ci ulgę, której szukasz. Na przykład marki Boneco, Soleus Air i Vornado wyróżniają się niezwykłą wydajnością chłodzenia, kompaktowymi rozmiarami i stylowym wzornictwem.

Sprawdź najlepsze fanki Sylvane dla Twojego biura, kabiny, biurka, stolika bocznego lub gdziekolwiek potrzebujesz bryzy. Skorzystaj z szybkich linków, aby przejść do dowolnej sekcji.

Wentylator biurkowy Soleus Air 12-Speed Dual Oscillation Desktop Fan

Jeśli komfort domowy jest dla Ciebie ważny, wentylator biurkowy Soleus Air 12-Speed Desktop jest idealnym wyborem. Cała seria wentylatorów Soleus Air z cyrkulacją powietrza w pomieszczeniu łączy w sobie inteligentną inżynierię z dużym przepływem powietrza. 

Zaprojektowany do odbijania i cyrkulacji powietrza od ścian, narożników, sufitów i podłóg, ten wentylator integruje w sobie inteligentny design, w tym:

  • Podwójna oscylacja: Zintegrowana obrotowa podstawa, oscylacje pionowe i poziome zapewniają, że powietrze dociera do sufitów i podłóg, zapewniając większą sprężystość wiatru.
  • Pokrętło regulacji prędkości obrotowej: Dwanaście prędkości obrotowych wentylatora pozwala na większe wahania prędkości obrotowej.
  • Zmienna prędkość wiatru: Jeśli prędkość wiatru nie była wystarczająca, należy wybrać pomiędzy trybem normalnym, naturalnym, uśpienia i eko - dla wahań i zmian prędkości wiatru.

Wiatrak biurkowy Boneco F210

Jeśli potrzebna jest duża prędkość wiatru w połączeniu z lekką konstrukcją, wentylator Boneco F210 Desktop Fan jest idealnym rozwiązaniem dla tych biurek wypełnionych papierem.

Z 765 stopami sześciennymi na minutę przepływu powietrza (CFM), ten wentylator oferuje aerodynamiczny napęd powietrza, który jest odpowiedni do stosowania latem i zimą. Ten wentylator łabędziowy posiada również inne cechy:

  • Prosta obsługa: Obsługa wentylatora za pomocą pokrętła obrotowego z czterema prędkościami obrotowymi wentylatora.
  • Lekkość: Przy wadze zaledwie 10 funtów jest niezwykle łatwy do ustawienia i umieszczenia w innych miejscach biura - nawet na podłodze!
  • Obrotowa głowica: Obrotowa głowica przesuwa się o 270 stopni, dzięki czemu można ustawić powietrze pod kątem tam, gdzie jest ono potrzebne.

Vornado Silver Swan Alchemia

Fani oryginalnego Vornado z pewnością pokochają klasyczny wyrzutek do projektu Art Deco. Zainspirowany oryginalnym projektem Silver Swan z 1934 roku, ten nowoczesny wentylator charakteryzuje się tradycyjnym wyglądem Art Deco z ulepszonymi zabezpieczeniami, wysokiej jakości konstrukcją i odświeżającym powietrzem.

Nawet siedząc w twoim biurze, ten wentylator biurkowy poprawia wystrój. Wybierz pomiędzy wykończeniem Gunmetal lub Seafoam, a metalowym korpusem odlewanym ciśnieniowo, solidną podstawą i czterema antypoślizgowymi stopkami zapewniającymi stabilność na biurkach lub szafkach na dokumenty.

Dla bezpieczeństwa, wąskie wloty powietrza uniemożliwiają dotknięcie ciekawskich palców lub ogonków łopatek. Zachowaj chłód w swoim biurze dzięki tym innym cechom Vornado:

  • Cicha operacja: Wentylator biurkowy, nawet przy najwyższej prędkości obrotowej, wycisza tylko 52 decybele, nie zagłusza rozmów i pozostaje cichy do użytku biurowego.
  • Fan Speeds: Bez komplikacji w obsłudze, Vornado Silver Swan jest wyposażony w trzy prędkości wentylatora, które można ustawić ręcznie za pomocą tylnego pokrętła.
  • Łopatki łopatkowe dla słoni: Podobnie jak oryginalna konstrukcja łopatek, nowy model posiada cztery odlewane metalowe ostrza, które tną powietrze i poruszają nim w ruchu cyklonowym.